Група компаній Welt Express Worldwide Ltd.   Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 62-В

+380 44 500 74 44 +380 44 501 74 44 +380 93 778 01 50 +380 93 778 01 52 рус укр

упакування доставки

Компанія Weltex здійснює ефективну та швидку доставку вантажів, проте під час транспортування відправлення можуть піддаватися дії негативного середовища, пов'язаного з погодними умовами, вібрації, що виникає при перевезенні, тому вантаж необхідно правильно упаковувати.

Пакувальні матеріали

Кур'єрська компанія  Weltex надає безкоштовну фірмову упаковку для відправки документів по Україні, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя :

 • конверт Weltex  для упакування  поштових відправлень, що містять паперові носії (документи, ділові папери, тощо) вагою до 1 кг та максимальними габаритами 260 мм х 350 мм
 • пакети Weltex для упакування поштових відправлень, що містять паперові носії, (документи, ділові папери, тощо) вагою до 5 кг та максимальними габаритами 375 мм х 400 мм х 550 мм
 • пакети Weltex для упакування поштових відправлень, що містять паперові носії, (документи, ділові папери, тощо) вагою до 10 кг, які підлягають згортанню в тубус
 • за попереднім погодженням  можливе надання інших, додатково оплачуваних, пакувальних матеріалів (коробки, тубусу, сейфу, блоку або інші спеціальні упаковки)

Для відправлення містами України Weltex надає паперові конверти, поліетиленові поштові пакети, (вартість включена в тариф за послуги), а також додатково оплачувані, пакувальні матеріали для відправлень спеціальних форматів та характерів відправлень. Складська логістика компанії використовує безліч найменувань упаковки по характеру вантажу, це м'який матеріал, повітряний прошарок, стрейч - стрічка, поліетиленові упаковки, бокси для техніки та її частин, паперові коробки, бокси, захисні сейфи, металеві конструкції  та інші матеріали.  Необхідні витратні матеріали можна замовити в будь-якому офісі компанії або центрі обслуговування клієнтів.  Також, відправник має можливість  упакування відправлень у власний пакувальний матеріал, при якому має бути виключений доступ до вмісту вкладення. Упаковка повинна відповідати характеру вкладення та способу транспортування, щоб виключити можливі ушкодження, при упакуванні відправником у власний пакувальний матеріал виконавець не несе відповідальності за можливі ушкодження під час транспортування.
При оформленні відправлень, згідно з вимогами кур'єрської компанії Weltex, відповідальність за збереження та цілісність відправлень компанія несе у розмірі тарифу або оголошеної вартості відправлення (при страхуванні).

Основні вимоги до упакування вантажів

 1. Вантажні відправлення повинні мати тару та упаковку. Вантаж має бути упакований з урахуванням його властивостей, щоб забезпечити збереження під час транспортування.
 2. Упаковка вантажів має бути чистою, сухою без зовнішніх ушкоджень та доступу до вмісту.
 3. Характер упаковки повинен відповідати вмісту вантажу  та вазі, забезпечуючи збереження вмісту усередині упаковки.
 4. При виборі упаковки важливо звертати увагу на відповідність габаритів, таким чином внутрішньотарні вкладення мають бути щільно укладені і не містити порожнеч.
 5. На упаковці має бути відповідне маркування, згідно з характером вантажу (не кантувати, крихке, не перевертати, обережно, тощо).
 6. Металева, скляна, пластмасова  тара в яку упаковуються  рідкі вантажі мають бути герметично захищені від витікання.
 7. Вантажі, які вимагають особливих умов зберігання та перевезення, повинні містити відповідне маркування та супровідні інструкції.
 8. Забороняється упаковка в одну коробку (тару) вантажів різного характеру (скло, папір, небезпечні матеріали, тощо) з метою запобігання псуванню під час транспортування. Такі вантажі необхідно розділити в різну тару.
 9. При упаковці відправлень обов'язково нанесіть скотч на усі можливі краї доступу до відправлення.
 10. Для безпечного відправлення скористайтеся рекомендаціями співробітника компанії або надайте процедуру упаковки співробітникам кур'єрської компанії.

Уповноважений співробітник компанії Weltex має право доглянути будь-яке відправлення на предмет відповідності вмісту  відправлення, а також на наявність у відправленні заборонених до пересилки предметів при відправленнях в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Огляд проводиться у присутності представника клієнта або відправника, після чого може бути здійснена доупаковка або виявлена необхідність надання  додаткових документів, що свідчать про характер вантажу, що відправляється, а саме: сертифікати, ліцензії, гарантійні листи, чеки, тощо.
З метою запобігання недостовірному декларуванню та з метою запобігання порушенню митного законодавства України, співробітник відділу митних операцій має право огляду та звірення заявлених  даних про вміст в міжнародних відправлень.
 

ОБ’ЄМНА ВАГА

Деякі відправлення мають не значну фізичну вагу, але при цьому великого об'єму, в цьому випадку тариф за перевезення визначатиметься не по фізичній вазі, а по так званій об'ємній вазі.
Відповідно до метричного стандарту міжнародної  асоціації повітряного транспорту, об'ємна вага відправлення визначається таким чином:

Для коробки

Об’ємна вага (кг) =

Довжина (см) х Ширина (см) х Висота (см)
3000
 

Для рулона

Об’ємна вага(кг) =

Площа(см2) х Висота (см)
3000
 

Для тубуса

Об’ємна вага (кг) =

Площа трикутника(см2) х Висота (см)
3000
 

Площа трикутника =

Ширина (см) х Ширина (см) х 1,73
4

Заповнення накладноЇ


Рекомендації заповнення накладної Weltex представлені на сайті. Усі поля накладної необхідно заповнювати  друкарськими буквами та обов'язково читабельним шрифтом з метою правильного доставки відправлень.
Для міжнародних відправлень усі графи накладної заповнюються англійською мовою.
Основною вимогою при здійсненні відправок по Україні та в країни ближнього і далекого зарубіжжя є  обов'язкова вказівка  номера телефону одержувача або контактної особи або юридичної особи одержувача.
Відправник несе відповідальність за повноту, достовірності і точність інформації, вказаної в накладній Weltex.
У випадку, якщо накладна оформлена неправильно, спосіб  доставки відправлення вказаний некоректно або не відповідає характеру вкладення або ж території обслуговування,  компанія  Weltex має право здійснити коригування способу доставки відправлення за попереднім погодженням з відправником.

Новини

Оновлення тарифів

З 01 СІЧНЯ 2023 року в мережі групи компаній WELTEX будуть діяти оновлені тарифи.

Прохання звернутись до персонального менеджера або надіслати Ваші реквізити для укладання договору за адресою:
manager-0532@weltex.com.ua

Детальніше

ВАЖЛИВА інформація!

МІЖНАРОДНІ доставки та відправлення навіть під час військового стану обслуговуються

Детальніше