Група компаній Welt Express Worldwide Ltd.   Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 62-В

+380 44 500 74 44 +380 44 501 74 44 +380 93 778 01 50 +380 93 778 01 52 рус укр

історія компанії


 

Сьогодні в побудові бізнес-моделі обслуговування клієнтів можна використовувати безліч передбачених і обдуманих кроків, але помітимо, що здавалося дрібниці часто мають вирішальну роль і саме від них залежить кінцевий результат. Наша компанія це унікальний живий організм, який пройшов, усі етапи становлення і росте разом з Вами -  шановані клієнти! Бажаємо, коротко, донести історію створення, оскільки ми пишаємось нашими успіхами та прагнемо до вершини поряд з вами.
Багатьом відома історія вченого, який захотів виміряти довжину берегової лінії. Спочатку він зробив це за допомогою географічного атласу. Потім - звернувся до карт більшого масштабу, на яких стали доступні приховані раніше вигини ландшафту. Тоді, щоб отримати найточніші цифри, він вирішив самостійно пройти по усьому маршруту. На березі він звернув увагу, що кожен камінь, кожна піщинка додають ще декілька міліметрів до загальної відстані. Так і в житті: приділяючи значення малому, ми домагаємося великого. Якщо розібратися, то дрібниці створюють наше життя, роблячи його нескінченно цікавим. Так виросла наша компанія, пройшовши усі етапи роботи особисто, дрібними кроками! Тепер це гарант якості нашої роботи, адже хто, як не ти знаєш, що потрібно клієнтові, раніше будучи на його місці, отримавши досвід в міжнародних компаніях, так само виступати в ролі стабільного та надійного партнера, якому довіряєш в усьому та впевнений він не підведе!
Компанія Welt Express Worlwide Ltd. створювалась на власному досвіді засновника, який формував компанію з призми отриманого досвіду у сфері надання кур`єрських послуг. Це дало виключну можливість стати демократичною та лояльною компанію, яка націлена на задоволення клієнта наданим сервісом, якістю, обслуговуванням та можливостями. 
Історія нашої компанії лежить в пройденому довгому та результативному шляху в якому творець нашої компанії був в ролі клієнта, в ролі кур'єра, менеджера, керівника, що дозволило побудувати досконалу структуру WELTEX.
Схема роботи - це принципи, які ми використовуємо у своїй команді, а саме "що посієш - те і збереш". Наскільки самозабутньо людина прагне до навчання, підвищення професійного рівня, наполегливо шліфує свої уміння та навики комунікації, тренує силу волі, намічає шляхи для досягнення результату та бажає проявляти себе, рівно настільки вона отримує віддачу, тобто домагається високих показників. Більше та все краще віддаючи клієнтові - ми отримуємо якісний результат!!!
Досвід нашої компанії служить яскравим прикладом, того що робота однодумців та професіоналів, що думають, шанують себе та людей, цінують свій колектив, - запорука успіху! Мета співпраці - це турбота та стабільність в стосунках з клієнтом. Ми разом рухаємося вперед, розуміємо, підтримуємо та навчаємо один одного. І, природно, кожен з нас готовий зробити усе можливе і неможливе для загального успіху. Сильна, мотивована команда, технічні можливості, продуманий підхід в логістиці, мудре керівництво, а в результаті - постійна упевнена реалізація найамбітних планів та потреб наших клієнтів.
Головна цінність нашої компанії - надійність нашої руки для клієнта! Тому можемо сміливо сказати ми можемо усе!!! Наша компанія може виконати, те що іншим не під силу, адже ми не дивимось на можливості, а лише на бажання клієнта та його успіх!

Будьте з нами і надійність, стабільність та успіх будуть Вашими супутниками завжди!!!

WELTEX THE BEST !

Новини

Оновлення тарифів

З 01 СІЧНЯ 2023 року в мережі групи компаній WELTEX будуть діяти оновлені тарифи.

Прохання звернутись до персонального менеджера або надіслати Ваші реквізити для укладання договору за адресою:
manager-0532@weltex.com.ua

Детальніше

ВАЖЛИВА інформація!

МІЖНАРОДНІ доставки та відправлення навіть під час військового стану обслуговуються

Детальніше