Група компаній Welt Express Worldwide Ltd.   Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 62-В

+380 44 500 74 44 +380 44 501 74 44 +380 93 778 01 50 +380 93 778 01 52 рус укр

Правила надання послуг


Приймаються відправлення документарного та не документарного характеру, не заборонені вантажі, спеціальний вантаж за попереднім погодженням. Маршрут та спосіб доставки визначається Виконавцем самостійно. Доставка вантажів здійснюється за адресою, вказаною в накладній Виконавця. Вручення вантажу здійснюється під підпис Одержувача при доставці на приватну адресу - будь-якою дорослою особою, що знаходиться у момент прибуття кур'єра, з вказівкою ПІБ та статусу (особисто, родич); при доставці на адресу організації - будь-якому співробітникові організації з вказівкою ПІБ та статусу (особисто, в руки, охорона, секретар, співробітник, тощо). Накладна Виконавця є єдиним документом за яким здійснюється прийом та видача вантажів. Відповідальність за правильність вказаних у накладній даних (адресні реквізити, характер та властивості вантажу, порядок оплати) несе Замовник/Відправник. Кур'єр Виконавця не має права самостійно заповнювати накладну. За бажанням Замовника, Виконавець надає накладні та пакувальні матеріали із заздалегідь роздрукованими типовими даними Замовника.

Режим доставки відправлень

 1. Доставка по Україні здійснюється в робочі дні з 9.00 -18.00  за стандартними категоріями, з 8.00-20.00 у святкові, вихідні  дні за додаткову оплату.
 2. Оплата послуг може здійснюватися відправником, одержувачем, 3-ю особою. 
 3. Виклик кур'єра по Україні здійснюється з 9.00-16.00 (можливий інший час за погодженням категорій).
 4. Узгодження часу прибуття кур'єра обмежується першою/другою половиною дня для Києва та повним робочим днем для обласних центрів.
 5. Виконання прийому відправлень обмежується  діапазоном до 15 хвилин. Час обчислюється з моменту прибуття кур'єра за адресою відправника до моменту прийому/передачі вантажу (підписання накладної Виконавця), включаючи оформлення перепустки на територію, переміщення по внутрішній території, приймально-здавальні операції.
 6. Очікування кур'єром  (наявність черги на прийом/видачу, зайнятість співробітників, територіальні особливості, не готовність вантажу до відправлення, тощо), оплачується за додатковим тарифом очікування.
 7. При прийомі/доставці вантажів операції ручного переміщення вантажів від місця їх видачі/прийому до автомобіля, включаючи вантаження /розвантаження, здійснюються кур'єром Виконавця, якщо вага неділимих місць вантажу не перевищує 30 кг та загальна вага вантажу не перевищує 100 кг, а будівля оснащена підйомними механізмами. Перевищення вказаних норм ваги необхідно погоджувати з Виконавцем.
 8. Термін доставки по Україні поштових відправлень складає 1 робочий день (наступний після дня відправки). Для вантажних відправлень використовується транзитний час доставки, який вказується для вантажів вагою більше 50 кг При вантажних відправленнях стандартні терміни  можуть бути збільшені на 1-2 робочі дня. Транзитний час доставки вантажів також може бути збільшено в зимову пору року, святкові та передсвяткові дні.
 9. Прийом/видача вантажів здійснюється по кількості тарних місць, без перерахунку внутрішнього вмісту, за умови цілісності упаковки. Відповідальність за відповідність  вмісту несе відправник вантажу.
 10. Прийом замовлення та прибуття кур'єра до відправника припускає, що відправник ознайомлений із правилами роботи Виконавця, порядком заповнення накладної та відповідальністю сторін.
 11. При замовленні на доставку вантажу з оплатою послуг  при отриманні або 3-ю особою, Відправник гарантує сумлінність платників та зобов'язався сплатити послуги при необґрунтованій відмові з боку платника.
 12. Прийом вантажів здійснюється кур'єром Виконавця по накладній Виконавця, заповненій відправником та підписаною відправником та кур'єром. Кур'єр Виконавця має при собі паспорт (чи інший документ, що засвідчує особу) та документ, завірений організацією Виконавця, статус кур'єра Виконавця, що підтверджує право на прийом/доставку вантажів по накладних Виконавця. Оформлення індивідуальних матеріальних доручень Виконавця на прийом конкретного вантажу не передбачено. Вантаж приймається кур'єром тільки по кількості місць в упакованому та запечатаному виді.
 13. При передачі цінного вантажу кур'єрові, Замовник/Відправник та кур'єр підписують акт прийому-передачі на місці прийому вантажу.
 14. При одночасному прийомі великої кількості вантажу або масових розсилок без оформлення накладних Виконавець надає адресну базу одержувачів встановленого формату в електронному вигляді та надає реєстр прийнятих матеріалів для розсилки. Сортування, маркування та інші спеціальні послуги за узгодженням з Виконавцем.
 15. Тимчасове зберігання вантажів Замовника в центральному офісі з доставкою за додатковою вказівкою Замовника здійснюється упродовж 7 календарних днів безкоштовно, потім за додаткову плату.
 16. Переадресація та повернення вантажів з причин, не залежних від Виконавця, оплачуються Замовником, згідно діючих тарифів доставки.
 17. Повернення залишків маркетингових матеріалів або розсилок вироблятися за попереднім погодженням  з Виконавцем за  тарифом.
 18. Категорія доставки "до запитання", "Економ" - Виконавець зв'язується з одержувачем та пропонує йому отримати вантаж самостійно в офісі компанії.
 19. Страхування вантажів здійснюється за оголошеною вартістю відправлення, згідно з яким Виконавець несе відповідальність за втрату та псування вантажу в розмірі, що не перевищує оголошену цінність вантажу. Страхування поширюється на увесь період перевезення. Виконавець не несе відповідальність за загибель або ушкодження вантажів, що сталося внаслідок наданих Замовником недостовірних відомостей в транспортних, товаросупровідних або інших супровідних документах, а також наданням недостовірної, неповної інформації про вантажі, умови їх транспортування, обробки, упакування та  зберігання.
 20. Доставка  вантажів "особисто в руки" особі, вказаній в накладній, здійснюється тільки за попереднім погодженням.
 21. Конфіденційна доставка може бути організована Виконавцем через режим "до запитання" в офісі Виконавця.
 22. Виконавець надає на вимогу Замовника звіт про доставку (ПІБ, статус, дата, час), завірений Виконавцем. Надання Замовникові копії накладної з підписом одержувача здійснюється  за тарифом зворотної відправки або безкоштовно за наявності письмової претензії про неотримання вантажу.
 23. Відправлення цінних вкладень (техніки, прикрас, комерційних розробок, тощо), що містять особливу цінність, підлягають обов'язковому страхуванню. Відмова сприймається тільки письмово від Відправника.
 24.   Послуги "переадресації" по зміні адреси доставки підлягають оформленню в офісі.
 25. Повідомлення про доставку здійснюються у факсимільному, електронному вигляді, а також за додатковим  реєстром або у вигляді оригінальної накладної з підписом і печаткою одержувача.
 26. Виконавець здійснює додаткові послуги упакування вантажу, що включає: зміцнення швів коробок скотчем, упакування у водонепроникну оболонку, надання відправникові спеціальних картонних та пластикових пакетів.
 27. Рахунки за вказані послуги виставляються не частіше 2-х разів на місяць та включають усі накладні, прийняті до перевезення за звітний період. Критеріями для включення накладної в рахунок являється дата відправлення вантажу від Замовника/Відправника. Деталізація рахунку містить вартість послуг доставки, страхування, а також поля для особливих відміток клієнта (відділ, код, розсилки т.п.).
 28. Інформація про рух та доставку вантажу представлена на сайті Виконавця (http://www.weltex.com.ua) або в  системі Віддаленого Доступу. Затримка надання інформації в межах 1 робочого дня від реальної події.
 29. Додаткові послуги можуть бути використані шляхом відмітки в накладній.
 30. Виконавцем можуть бути враховані додаткові умови та побажання клієнтів за попереднім погодженням з Виконавцем.

Права та обов'язки виконавця

 1. Виконавець зобов'язаний прийняти відправлення, оформлене відповідно до умов справжніх Правил, та доставити його одержувачеві в строк у пункт призначення, вказаний  в транспортній накладній.
 2. Виконавець не зобов'язаний перевіряти достовірність відомостей та документів, що надаються Замовником.
 3. Виконавець несе відповідальність за збереження відправлень по усьому шляху транспортування, у розмірі вартості послуг або заявленої суми страхування.
 4. Виконавець надає інформацію про місцезнаходження відправлень, тарифи, терміни, додаткові умови по запиту Замовника.
 5. При необхідності, у присутності Замовника, Виконавець може оглянути відправлення та зіставити фактичне вкладення із складеним описом, про що на накладній має бути зроблена відмітка.
 6. Виконавець надає додаткову упаковку вантажів, які вимагають особливих умов транспортування без повідомлення Відправника.
 7. Виконавець залишає за собою право переглянути тарифи та умови доставки, або переглянути тарифи та умови доставки на певний період, або на певний вантаж, або на певну партію вантажів, з попередні повідомленням Замовника за 30 календарних днів.
 8. Виконавець має право перевірити фактичну та об'ємну вагу вантажу, вказану в накладній, на спеціальному устаткуванні в офісі Виконавця.

Права та обов’язки замовника

 1. Замовник передає відправлення кур'єрові по місцю знаходження відправлень, або на власний вибір доставляє відправлення в один з офісів Виконавця.
 2. При заповненні накладною обов'язкова вказівка коректної адреси, включаючи міський або мобільний телефон одержувача.  У разі, якщо в накладній вказана не правильна адреса одержувача, Виконавець доводить інформацію про це до Замовника. Протягом 14 днів Замовник повинен надати вірну адресу доставки або повідомити інформацію про подальші дії Виконавця по відношенню до проблемного вантажу.
 3. Замовник зобов'язаний передавати Виконавцеві вантажі в промаркованому вигляді: накладна має бути вкладена в кишеньку, приклеєну на вантаж. У випадках, коли по одній накладній оформляється вантаж, що складається з декількох місць. Замовникові необхідно промаркувати кожне місце, що входить у вантаж, з вказівкою на кожному місці вантажу номеру накладної Виконавця та порядкового номера кожного місця вантажу.
 4. Замовник упаковує вантаж так, щоб при транспортуванні повітряним та наземним транспортом забезпечувалося його збереження і безпека.
 5. Замовник прикладає до вантажу усі документи, необхідні для митного оформлення (за потреби).
 6. По запиту Виконавця, Замовник зобов'язався надати достовірну інформацію про зміст відправлення з метою безпеки транспортування.
 7. Замовник зобов'язався сплатити послуги Виконавця відповідно до діючих на момент прийняття вантажу тарифів.
 8. Замовник зобов'язаний сплатити доставку вантажу при відмові одержувача від оплати, якщо вантаж був відправлений Замовником за умовою оплати його доставки одержувачем.

Додаткові відомості

 1. Вага одного місця відправлення не повинна перевищувати 30 кг. Відправлення з вагою одного місця більше 30 кг приймаються за попереднім узгодження з Виконавцем,  терміни доставки таких відправлень можуть бути збільшені.
 2. Габарити одного місця не можуть бути більше: максимальна довжина - 1.5 м максимальний розмір одного місця відправлення в упаковці (довжина плюс  найбільше коло, узятою в будь-якому напрямі, окрім довжини, або сума трьох вимірів) - 3 м, максимальний об'єм одного відправлення - 5 куб м. Вартість послуг за пересилки визначається на основі фактичної або об'ємної ваги кожного місця на підставі рекомендацій Міжнародної авіатранспортної асоціації - ІАТА.
 3. До перевезення приймаються відправлення, не заборонені до перевезення законодавством країн відправлення, транзиту та призначення.
 4. До перевезення приймаються вантажі з оголошеною цінністю до 10 000 грн. за вантаж або  10,00 грн. за кожен кілограм ваги. Вантажі з більшою оголошеною цінністю можуть бути прийняті до перевезення тільки за додатковим погодженням.*
 5. Претензії по ушкодженню відправлення беруться до розгляду в разі, якщо у момент прийняття відправлення була зроблена відмітка в перевізних документах (накладній Виконавця) про виявлені недоліки та у присутності кур'єра складений акт.
 6. Замовник супроводжується  інформаційною підтримкою по усьому шляху транспортування відправлень.

 

Новини

Оновлення тарифів

З 01 СІЧНЯ 2023 року в мережі групи компаній WELTEX будуть діяти оновлені тарифи.

Прохання звернутись до персонального менеджера або надіслати Ваші реквізити для укладання договору за адресою:
manager-0532@weltex.com.ua

Детальніше

ВАЖЛИВА інформація!

МІЖНАРОДНІ доставки та відправлення навіть під час військового стану обслуговуються

Детальніше