Група компаній Welt Express Worldwide Ltd.   Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 62-В

+380 44 500 74 44 +380 44 501 74 44 +380 93 778 01 50 +380 93 778 01 52 рус укр

експрес-пошта


Welt Express Worlwide Ltd. надає спектр кур'єрських послуг з доставки кореспонденції. 

Категорія  «Стандарт» - передбачає прийом  в офісі Відправника та вручення відправлення в офісі Одержувача в робочий час з 09-00 до 18-00.

Категорія  «Экспресс» - передбачає прийом відправлення від Замовника, а також його доставку до 12.00, або доставку та прийом відправлення в обумовлений час (в робочі години), а також - в суботу до 14.00 (перед замовленням цієї категорії, необхідно погоджувати з оператором необхідний час, адресу відправника та одержувача).

Категорія «Експрес - Гарант» - прийом та  доставка відправлень за принципом доставки «з рук у руки» в робочі дні з 9.00 до 10.00, в суботу з 9.00 до 12.00 (перед замовленням цієї категорії, необхідно погоджувати з оператором необхідний час, адресу відправника та одержувача).

Категорія «Швидка допомога» - забір та доставка відправлень за принципом доставки, як в категорії "Стандарт", в робочий час (перед замовленням цієї категорії, необхідно погоджувати з оператором необхідний час, адресу відправника та одержувача).

Категорія «Економ» - передбачає прийом відправлення від Замовника  в офісі Виконавця або його представника в регіонах та видачу відправлення Одержувачеві в офісі Виконавця або його представника в регіонах. Передбачає прийом та вручення відправлення в робочий час з 10-00 до 18-00.

Категорія «Економ +» - передбачає для Відправника обслуговування за принципом "Економ", для Одержувача за принципом "Стандарт".

Категорія  «+Економ» - передбачає для Відправника обслуговування за принципом "Стандарт", а для Одержувача за принципом  "Економ".


По Києву діють спеціальні категорії:

Категорія «Експрес-гарант» (доставка протягом 2-3 годин) - що передбачає прийом  в офісі Відправника та вручення відправлення в офісі Одержувача протягом 2-3 годин. Кур'єр слідує тільки по шляху замовлення, що дозволяє виконати замовлення в найкоротший термін. 

Категорія «Экспрес – гарант» в(протягом робочого дня) - передбачає прийом  в офісі Відправника та вручення відправлення в офісі Одержувача  протягом того, ж робочого дня.

При проведенні відправлень кореспонденції Ви можете скористатися також рядом додаткових послуг, які дозволять розширити можливості відправлень.


Додаткові Послуги

«Особисто в руки» – відправлення вручається одержувачеві тільки після пред'явлення паспорта, дані паспорту вписуються в супровідну накладну у момент вручення відправлення, послуга оплачується окремо.

«Повідомлення» -  повідомлення про доставку у вигляді оригінального екземпляра супровідної накладної з розписом та штампом (печаткою) одержувача кур'єрського відправлення, вручаються Відправникові не пізніше, ніж на 4-й день з моменту здійснення доставки, у разі пізнішого вручення - плата за послугу не знімається. Повідомлення може бути надано в оригінальному або факсимільному виді по заявці клієнта.

«Переадресація» - доплата до основної категорії  (у разі, якщо спочатку вказана Відправником адреса одержувача виявилася не вірною, та після візиту кур'єра на цю адресу вручення доставки було неможливе, ця послуга дозволяє здійснити повторну доставку відправлення на наступний робочий день за уточненою у відправника адресою).

«Страхування» - дозволяє Замовникові отримати відшкодування у випадках втрати або знищення відправлення. Розмір відшкодування дорівнює розміру оцінки. Оцінка відправлення здійснюється  Замовником самостійно. Обов'язково оформляється "Опис вмісту" в 4-х екземплярах. Без опису - "оцінка відправлення" не приймається. Оцінка можлива тільки в разі "Оплати Відправником", вартість  кур'єрських послуг  у такому разі складає: тариф  + 3% від суми оцінки відправлення.

Новини

Оновлення тарифів

З 01 СІЧНЯ 2023 року в мережі групи компаній WELTEX будуть діяти оновлені тарифи.

Прохання звернутись до персонального менеджера або надіслати Ваші реквізити для укладання договору за адресою:
manager-0532@weltex.com.ua

Детальніше

ВАЖЛИВА інформація!

МІЖНАРОДНІ доставки та відправлення навіть під час військового стану обслуговуються

Детальніше